Specjal – Legenda Północy
355
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-355,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Specjal – Legenda Północy

O projekcie

Narysowałem legendę


Jak podkreślić związek marki z regionem, jego tradycjami i mieszkańcami? Przygotować billboardy z atrakcyjnymi hasłami, a może tak z innej beczki… przypomnieć w atrakcyjnej formie komiksów aż 30 podań i legend z północnych rejonów Polski? My zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie i wykreowaliśmy największą w historii Specjala kampanię “Legenda Północy”. Wielbiciele “czarnego szampana” mogli podziwiać stworzone przez nas opowieści na zewnętrznych nośnikach, muralach i limitowanej edycji puszek. A także w kinach, prasie i radiu oraz w formie mappingu 3D podczas toruńskiego eventu, Bella Skyway Festiwal.

A efekty zintegrowanych działań dla marki Specjal były wprost… legendarne. W ogólnopolskim konkursie Kreatura 2017 zgarnęliśmy wyróżnienia za całą kampanię, murale oraz za mapping 3D. A do tego 2 nagrody główne – za komiksy i radiowe minisłuchowiska. Kampania “Legenda Północy” została też doceniona w konkursie Mixx Awards, w którym została nagrodzona brązową statuetką w kategorii Cross-media Integration.

Agencja

Golden Submarine

Moja rola

Rysunki

Data
Kategoria
Projekty